Hakkımızda

Firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, tüm odun dışı orman ürünlerini, ormanlarda doğal olarak yetişen vahşi doğal bitkisel ürünleri, hayvansal ürünleri standartlara uygun olarak toplamaktadır. Toplatılan bu ürünler başta ilaç sanayi olmak üzere kimya, gıda, kozmetik, yem vb. sektörlerde hammadde olarak yada doğrudan tüketilmek suretiyle kullanılmaktadır.

Misyonumuz müşterilerimize mümkün olan en iyi fiyat ile dünya standartlarında en kaliteli tıbbi ve aromatik bitkileri, odun dışı orman ürünlerini, sabit ve uçucu yağları sunmaktır.

Biz, BORA LİFE markası olarak sunduğumuz ürünlerin  toplanması, kurutulması, işlenmesi, paketlenmesi, depolanması vb. her bir aşamasını fotoğraf veya videolar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Biz, ürünlerimizi toplarken tabiata zarar vermeden ve bu ürünlerin sürdürülebilirliklerini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Ayrıca çalışanlarımızın sosyal haklarını ve sağlıklarını korumak ve iş sağlığı ve güvenliği yasalarının getirdiği yükümlülüklere uygun olarak hareket etmek bizim en önemli amaçlarımız arasındadır.

Bu ürünleri müşterilerimize sunarken önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de CITIES gibi uluslararası antlaşmalar ile koruma altına  alınmış olan türlerin  korunmasıdır. 

BORA TOHUMCULUK LTD. Şti.  Ankara Ticaret Odasının, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Derneği Genel Sekreterliği (AMAPSEEC)’ ne üyesidir. Firmamız “Bora Life” markası adı altında tescillenmiş olup T.C. Gıda, Tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından çalışma izinine sahiptir.

MİSYONUMUZ
BORA LİFE markası olarak; tıbbi ve aromatik bitkiler sektöründe çevreye ve doğaya değer veren,  ürün güvenliği ve yasal mevzuatları dikkate alan bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmek, çalışanlarımız ve teknolojinin katkılarıyla müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak, tüketicinin bilinçlenmesini ve ürünlerimizden sürekli memnun kalınmasını sağlayarak tıbbi ve aromatik bitkiler sektöründe, büyümek, karlılığı ve verimi artırmaktır. Müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirerek daha da mükemmel hale getirmek de misyonumuzda yer almaktadır. 

VİZYONUMUZ
BORA LİFE markası olarak; çalışan personeliyle ve tüm ekibiyle yönetim sistemiyle ve toplama, işleme ve üretim basamaklarıyla temel faaliyet alanındaki kararlılığı ve üretimi sürekli iyileştirerek ve arttırarak örnek bir kuruluş olmanın yanı sıra dünya pazarında da “BORA - LIFE” markasını da en iyi şekilde tanıtmaktı

Boralife.com.tr

 

© 2020 Bora Life. All Rights Reserved.