Günün Konusu

 

makaleler ile ilgili görsel sonucu

21.10.2106

Bora Life
Tıbbi ve aromatik bitkileri, bitkisel çaylar ile baharatlar insanlık tarihinin her döneminde insanoğlu tarafından değişik amaçlarla tüketilmiştir, her toplum kendi coğrafyasında yetişen bu bitkileri yüzyıllardır kullanmaktadır. Ülkemizde barındırdığı bitkisel tür çeşitliliğinin zenginliğinden dolayı çok şanslıdır ve çok çeşitli bitki çayları değişik yörelerimizde yüzyıllardır kullanılmaktadır.
 Biz de Bora Life ailesi olarak sizler için tabiatın el değmemiş köşelerinden topladığımız tıbbi ve aromatik bitkileri, bitkisel çaylar ile baharatları en doğal haliyle sizlere sunmak amacı ile yıllardır çalışmaktayız. Bunun yanında sizler için özenle hazırladığımız soğuk pres ve uçucu yağlarımızı da ailenizle birlikte güvenle kullanabilirsiniz.
Türkiye’nin önde gelen doğal ve bitkisel ürün satış noktalarından temin edebileceğiniz firmamız ürünlerine aynı zamanda N11, Gitti gidiyor, Hepsi burada, Sanal Pazar vb. internet siteleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.  Biz Bora Life ailesi olarak sizlere 80 farklı bitki türünü tıbbi ve aromatik bitkiler, bitkisel çaylar ve baharatlar olarak sunmaktayız. 
Bunun yanında Bora Life markası olarak biz standartlara uygun olarak üretilmiş saf ve doğal 9 çeşit soğuk pres yağ ( çörekotu yağı, keten tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, aspir tohumu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, kayısı çekirdeği yağı ve argan yağı) ve maserasyon yöntemi ile üretilmiş kantaron yağımız’ın yanında 10 farklı uçucu yağımızı ( Adaçayı yağı-acı elma yağı, biberiye yağı, kekik yağı, çam terebentin yağı, portakal kabuğu yağı, limon kabuğu yağı, defne yaprağı yağı, lavanta yağı, mersin yaprağı yağı ve nane yağı) beğeneceğinizi umduğumuz şık ambalajları içinde alışıla gelmiş sunumların dışına çıkarak sizlere ulaştırıyoruz. Biz bu sabit yağları ve uçucu yağları sizler için şişelerken ucuz olan fabrikasyon üretim yerine  % 100 el yapımı butik üretim olarak çalışıyoruz, her şişemiz siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanıp, çift kontrolden geçtikten sonra sizlere ulaştırılıyor ve biz müşterilerimizin memnuniyeti için hiçbir ayrıntıyı atlamadan hiçbir masraftan kaçmadan çalışıyoruz. Bu hizmetleri sizlere sunarken de amacımız en düşük fiyatlarla sizlere ürünlerimizi ulaştırabilmek olduğundan, siz değerli müşterilerimiz en uygun fiyatlara güvenle kullanabileceği ürünleri elde etmiş oluyor .
Standartlara uygun olarak işlenmiş ve şişelenmiş olan soğuk pres yağlarımız ( çörekotu yağı, keten tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, aspir tohumu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, kayısı çekirdeği yağı) dışında, maserasyon yöntemi ile ürettiğimiz kantaron yağımız ve Fas tan sizler için ithal ettiğimiz argan yağımızı da Bora life tescilli markası adı altında güvenle kullanabilirsini. Sizler için özenle hazırladığımız ürünlerimizi İnternet sitemiz aracılığı ile 7 gün 24 saat boyunca Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. 
Ayrıca doğanın el değmemiş köşelerinden toplayıp sizlere sunduğumuz tıbbi ve aromatik bitkileri, bitkisel çaylar ile baharatlarımız arasında Adaçayı, Biberiye, Altın otu, Funda yaprağı, ıhlamur, Karabaş otu,  Kuşburnu, Kiraz sapı, Laden, Narçiçeği, Melisa, Zeytin yaprağı, Ayva yaprağı, Defne yaprağı, hayıt, Hünnap ve papatya yer almaktadır. 

Bora Life Doğaya Açılan Kapı…

Not:    Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için http://boralife.com.tr/   ziyaret edin. 
Whatsapp Sipariş Hattı     0533 7351656

© 2015 Bora Life. All Rights Reserved.